Korzystanie z Internetu jest bezpłatne. Koszty pokrywane są ze środków własnych biblioteki.

piątek, 26 lutego 2010

Książki pani Ewy Woydyłło psychologa i terapeuty


W książce "W zgodzie ze sobą" znajdziemy wskazówki dotyczące różnych życiowych sytuacji. Dowiemy się kiedy możemy pomóc sobie sami, jakiej pomocy należy oczekiwać od przyjaciół, a kiedy powinniśmy udać się do psychologa, aby rozwiązać nasz problem i żyć w zgodzie ze sobą.
www.empik.comCzy jest możliwe szczęśliwe życie po nieszczęśliwym dzieciństwie? Autorka kolejnej książki pt.: "Poprawka z matury" prosi nas, abyśmy pamiętali, że nieszczęśliwa przeszłość nie musi zamknąć drogi do szczęścia. Warto zmienić swoje życie i odzyskać nad nim kontrolę!
www.empik.comW następnej książce "Podnieś głowę" znajdziemy między innymi odpowiedzi: dlaczego piękne, wykształcone kobiety, które mają wszystko sięgają po alkohol, dlaczego nie umiemy się sprzeciwiać, kiedy ktoś nas krzywdzi, prosić o pomoc, gdy jej potrzebujemy, mówić o naszych uczuciach?
www.empik.comKsiążka "My rodzice dorosłych dzieci" skierowana jest do wszystkich tych, którzy mają problemy z akceptacją swoich dzieci i siebie jako rodziców. Uczy jak być dobrą matką, ojcem, czy tez babcią.
www.empik.com

Jeśli chcesz uzyskać właściwą odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań, to warto zapoznać się z książkami pani psycholog wydanymi przez Wydawnictwo Literackie.

Brak komentarzy: